Cenazede çileden çıkan Şener Şen’e Özge Özder’den destek!

Türk sinemasında 150’den fazla filmde rol alan, Yeşilçam’ın usta ismi Kayhan Yıldızoğlu, yaşlılığa bağlı olarak cumartesi günü hayatını kaybetmişti. 91 yaşında vefat eden Kayhan Yıldızoğlu’nun cenazesine çok sayıda sanatçı katıldı.

“ÖZEL BİR KİŞİLİKTİ”

Usta oyuncu Şener Şen, 90 yaşında hayatını kaybeden Kayhan Yıldızoğlu’nun cenazesine katılanlar arasındaydı. Şen, “Özel bir kişilikti. Eskilerin şahsına münhasır dedikleri kişi. İstediği gibi yaşadı. Farklı biriydi. En zor koşullarda bile mizahla hayata tutunmasını bilirdi. Allah rahmet eylesin” diye konuştu.

HAYRANINI AZARLADI

Usta oyuncu, cenazede fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranını da azarladı. Buranın fotoğraf çektirme yeri olmadığı ifade eden Şener Şen, tepki göstererek hayranını uzaklaştırdı.

“BÜYÜK BİR ACISI VAR”

Şener Şen’e Özge Özder’den destek geldi. Özden paylaşımında şunları ifade etti:

Haksız yorumların hiç yeri değil. Büyük bir acısı var. O kadar iyi anlıyorum ki… Hastanede beni büyüten dedemi kaybettiğimde koridorda çökmüş ağlarken fotoğrafımı çekmişlerdi, çok incinmiştim. Karşı tarafı da düşünmek gerek yoksa sevilmenin kıymetini en iyi bilenlerdendir, Şener abimiz…

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x