SHIB, BTC’i Unutun! Dev Borsa Bu Altcoin’den Alıyor!

Kripto para piyasası SEC ile mücadele etmeye devam ederken, bu kripto para borsasının son hamlesi şaşırttı! Popüler kripto para borsası Crypto.com, SHIB ve BTC yerine büyük miktarlarda BONE Shibaswap satın alıyor! İşte detaylar..

Popüler kripto para borsası Crypto.com bu altcoin projesinden büyük miktarlarda satın aldı!

Twitter’da @LucieSHIB adıyla tanınan SHIB yatırımcısı Lucie Sasinkova, Crypto.com’dan alınan bir ekran görüntüsünü Tweet attı. Veriler, önde gelen kripto para borsasının Mart ayının başından bu yana büyük miktarlarda Bone ShibaSwap (BONE) coin aldığını gösteriyor. SHIB yatırımcısı Sasinkova, platformun “diğer yatırımcılar satış yaparken BONE satın almaya devam ettiğini” belirterek, bunu “akıllıca bir hareket örneği” olarak nitelendirdi. Borsanın BONE bakiyesi saatler içerisinde 0’dan 2.1 milyon BONE coin seviyelerine yükseldi. SHIB yatırımcısının paylaştığı veri ise şu şekilde;

Bildiğiniz üzere BONE, Shiba Inu ekosisteminin yönetişim coin’i olarak karşımıza çıkıyor ve yeni duyurulan, merakla beklenen Shibarium protocol’ünün betasında gas ücretlerini ödemek için kullanılan bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Platform tarafından yapılan açıklamalara göre BONE, Shibarium’daki tüm işlemlerin ödemesinde kullanılacak. Bununla beraber Shiba Inu’yu yakmak da faydalı olacaktır çünkü bazı gas ücretleri SHIB’e dönüştürülecek ve ölü cüzdanlara transfer edilecekler. Birçok uzman, yakın zamanda Shibarium’un faaliyetlerinin artmasıyla beraber BONE fiyatının da değişeceğini aktarıyor. BONE coin anlık olarak 1.08 dolardan işlem görüyor ve 245 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

Shibarium ve BONE büyük bir ilgi görüyor!

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından alım formuna bir bağlantının yayınlanmasının ardından, yüzlerce geliştirme ekibi Shibarium’u geliştirmek, Shibarium üzerine inşa etmek ve ona fayda sağlamak için alım formunu doldurmuştu. Artık layer-2 ağında Shiba Inu sistemi için DeFi uygulamaları ve akıllı sözleşmeler oluşturabilirler.

Yaklaşık bir hafta önce, sızan Shibarium testnet’in başka bir blok zincirinden, yani Rinia ağından kopyalandığına dair söylentilerin ardından, bir BONE staking sözleşmesinden 5 milyon BONE tokeninin çıkarıldığı belirtilmişti. Birkaç gün sonra, aynı nedenle 800 milyar SHIB istiften çıkarıldı. BONE anlık olarak 1.08 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde yüzde 6.7 düşüş yaşadı.

Crypto.com 25 trilyon SHIB taşıdı!

Daha önce balina veri analitik platformu Whale Alert, Crypto.com’dan bilinmeyen bir kripto adresine 4,15 trilyon Shiba Inu (SHIB) aktaran bir dizi işlem fark etmişti. İşlemlerde toplamda 24.9 trilyon SHIB transferi yapıldı. Bu büyük satın alımın ardından topluluk, başlangıçta dev bir balinanın SHIB’i soğuk cüzdanlara aktardığını varsaydı. Yine de Crypto.com’un CEO’su Chris Marszalek daha sonra bunun varlıkların düzenli bir gözetim altında taşınması olduğunu ve endişelencek bir şey olmadığını aktardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir